CGA3E1C0G2A562J080AC
TDK CorporationTDK Corporation
CGA3E1C0G2A562J080AC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA3E1C0G2A562J080AC
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 5600PF 100V C0G 0603
Podatkovni listi: CGA3E1C0G2A562J080AC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA3E1C0G2A562J080AC
Številka dela CGA3E1C0G2A562J080AC Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 5600PF 100V C0G 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1183220 pcs Podatkovni list CGA3E1C0G2A562J080AC.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 445-172685-2
CGA3E1C0G2A562JT0Y0E
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 5600pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 5600pF Aplikacije Automotive