CGA3E2NP02A080D080AA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA3E2NP02A080D080AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA3E2NP02A080D080AA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 8PF 100V NP0 0603
Podatkovni listi: 1.CGA3E2NP02A080D080AA.pdf2.CGA3E2NP02A080D080AA.pdf3.CGA3E2NP02A080D080AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA3E2NP02A080D080AA
Številka dela CGA3E2NP02A080D080AA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 8PF 100V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 445-12381-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 8pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 8pF