CGA4J2X7R1C105M125AA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA4J2X7R1C105M125AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA4J2X7R1C105M125AA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.CGA4J2X7R1C105M125AA.pdf2.CGA4J2X7R1C105M125AA.pdf3.CGA4J2X7R1C105M125AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA4J2X7R1C105M125AA
Številka dela CGA4J2X7R1C105M125AA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1UF 16V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-12733-2
CGA4J2X7R1C105MT0Y0N
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1µF