CGA4J2X7R1H334M125AD
TDK CorporationTDK Corporation
CGA4J2X7R1H334M125AD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA4J2X7R1H334M125AD
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.33UF 50V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.CGA4J2X7R1H334M125AD.pdf2.CGA4J2X7R1H334M125AD.pdf3.CGA4J2X7R1H334M125AD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA4J2X7R1H334M125AD
Številka dela CGA4J2X7R1H334M125AD Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.33UF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-9934-2
CGA4J2X7R1H334MT0Y0B
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable Stopnja napak -
natančen opis 0.33µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.33µF