CGA4J2X8R1H473K125AM
TDK CorporationTDK Corporation
CGA4J2X8R1H473K125AM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA4J2X8R1H473K125AM
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 50V X8R 0805
Podatkovni listi: 1.CGA4J2X8R1H473K125AM.pdf2.CGA4J2X8R1H473K125AM.pdf3.CGA4J2X8R1H473K125AM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA4J2X8R1H473K125AM
Številka dela CGA4J2X8R1H473K125AM Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.047UF 50V X8R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-6065-2
C2012X8R1H473KT5
CGA4J2X8R1H473KT5Y0H
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Open Mode
Stopnja napak - natančen opis 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije Automotive