CGA4J3C0G2E682J125AA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA4J3C0G2E682J125AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA4J3C0G2E682J125AA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 6800PF 250V C0G 0805
Podatkovni listi: 1.CGA4J3C0G2E682J125AA.pdf2.CGA4J3C0G2E682J125AA.pdf3.CGA4J3C0G2E682J125AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA4J3C0G2E682J125AA
Številka dela CGA4J3C0G2E682J125AA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 6800PF 250V C0G 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-15565-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 6800pF