CGA4J3X7R1E155K125AD
TDK CorporationTDK Corporation
CGA4J3X7R1E155K125AD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA4J3X7R1E155K125AD
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 1.5UF 25V X7R 0805
Podatkovni listi: CGA4J3X7R1E155K125AD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA4J3X7R1E155K125AD
Številka dela CGA4J3X7R1E155K125AD Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1.5UF 25V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 386598 pcs Podatkovni list CGA4J3X7R1E155K125AD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-9920-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable
Stopnja napak - natančen opis 1.5µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 1.5µF Aplikacije Automotive