CGA4J3X8R2A333M125AB
TDK CorporationTDK Corporation
CGA4J3X8R2A333M125AB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA4J3X8R2A333M125AB
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 100V X8R 0805
Podatkovni listi: 1.CGA4J3X8R2A333M125AB.pdf2.CGA4J3X8R2A333M125AB.pdf3.CGA4J3X8R2A333M125AB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA4J3X8R2A333M125AB
Številka dela CGA4J3X8R2A333M125AB Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.033UF 100V X8R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-12805-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.033µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije Automotive