CGA5L2C0G1H333J
TDK CorporationTDK Corporation
CGA5L2C0G1H333J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA5L2C0G1H333J
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 50V C0G 1206
Podatkovni listi: CGA5L2C0G1H333J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA5L2C0G1H333J
Številka dela CGA5L2C0G1H333J Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.033UF 50V C0G 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 262375 pcs Podatkovni list CGA5L2C0G1H333J.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 445-5699-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.033µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije Automotive