CGA5L2NP02A223J160AA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA5L2NP02A223J160AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA5L2NP02A223J160AA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 100V NP0 1206
Podatkovni listi: 1.CGA5L2NP02A223J160AA.pdf2.CGA5L2NP02A223J160AA.pdf3.CGA5L2NP02A223J160AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA5L2NP02A223J160AA
Številka dela CGA5L2NP02A223J160AA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.022UF 100V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 445-15579-2
CGA5L2NP02A223JT0Y0N
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.022µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.022µF