CGA5L2X5R1H105M160AA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA5L2X5R1H105M160AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA5L2X5R1H105M160AA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 1UF 50V X5R 1206
Podatkovni listi: 1.CGA5L2X5R1H105M160AA.pdf2.CGA5L2X5R1H105M160AA.pdf3.CGA5L2X5R1H105M160AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA5L2X5R1H105M160AA
Številka dela CGA5L2X5R1H105M160AA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1UF 50V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.075" (1.90mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 445-12882-1
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1µF Aplikacije Automotive