CGA5L3X7R2E104M160AA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA5L3X7R2E104M160AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA5L3X7R2E104M160AA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.CGA5L3X7R2E104M160AA.pdf2.CGA5L3X7R2E104M160AA.pdf3.CGA5L3X7R2E104M160AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA5L3X7R2E104M160AA
Številka dela CGA5L3X7R2E104M160AA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 445-12911-2
CGA5L3X7R2E104MT0Y0U
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.1µF