CGA5L3X8R1C335M160AD
TDK CorporationTDK Corporation
CGA5L3X8R1C335M160AD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA5L3X8R1C335M160AD
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 3.3UF 16V X8R 1206
Podatkovni listi: 1.CGA5L3X8R1C335M160AD.pdf2.CGA5L3X8R1C335M160AD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA5L3X8R1C335M160AD
Številka dela CGA5L3X8R1C335M160AD Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 3.3UF 16V X8R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148130 pcs Podatkovni list 1.CGA5L3X8R1C335M160AD.pdf2.CGA5L3X8R1C335M160AD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 445-10009-2
CGA5L3X8R1C335MT0Y0B
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Epoxy Mountable Stopnja napak -
natančen opis 3.3µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 3.3µF