CGA8L2C0G1H683J160KA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA8L2C0G1H683J160KA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA8L2C0G1H683J160KA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.068UF 50V C0G 1812
Podatkovni listi: 1.CGA8L2C0G1H683J160KA.pdf2.CGA8L2C0G1H683J160KA.pdf3.CGA8L2C0G1H683J160KA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA8L2C0G1H683J160KA
Številka dela CGA8L2C0G1H683J160KA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.068UF 50V C0G 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 445-7889-2
CGA8L2C0G1H683J
CGA8L2C0G1H683JT0Y0N
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.068µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije Automotive