CGA9N2X7R2A475M230KA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA9N2X7R2A475M230KA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA9N2X7R2A475M230KA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220
Podatkovni listi: 1.CGA9N2X7R2A475M230KA.pdf2.CGA9N2X7R2A475M230KA.pdf3.CGA9N2X7R2A475M230KA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA9N2X7R2A475M230KA
Številka dela CGA9N2X7R2A475M230KA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 445-13141-2
CGA9N2X7R2A475MT0Y0U
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4.7µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 4.7µF