CGA9P1X7S3D103K250KA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA9P1X7S3D103K250KA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA9P1X7S3D103K250KA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 2KV X7S 2220
Podatkovni listi: 1.CGA9P1X7S3D103K250KA.pdf2.CGA9P1X7S3D103K250KA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA9P1X7S3D103K250KA
Številka dela CGA9P1X7S3D103K250KA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 10000PF 2KV X7S 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88684 pcs Podatkovni list 1.CGA9P1X7S3D103K250KA.pdf2.CGA9P1X7S3D103K250KA.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca 10000pF Debelina (maks.) X7S
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija CGA RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca Automotive Ocene AEC-Q200
Polarizacija 2220 (5750 Metric) Druga imena 445-13155-2
CGA9P1X7S3D103KT0Y0N
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CGA9P1X7S3D103K250KA Vodilni stil 0.110" (2.80mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 10000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7S 2220 (5750 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 10000PF 2KV X7S 2220