CGJ3E3C0G2D121J080AA
TDK CorporationTDK Corporation
CGJ3E3C0G2D121J080AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGJ3E3C0G2D121J080AA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 120PF 200V C0G 0603
Podatkovni listi: 1.CGJ3E3C0G2D121J080AA.pdf2.CGJ3E3C0G2D121J080AA.pdf3.CGJ3E3C0G2D121J080AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGJ3E3C0G2D121J080AA
Številka dela CGJ3E3C0G2D121J080AA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 120PF 200V C0G 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CGJ
Ocene COTS Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 445-9144-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 120pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 120pF Aplikacije High Reliability