CK45-B3DD331KYNNA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK45-B3DD331KYNNA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 2KV RADIAL
Podatkovni listi: 1.CK45-B3DD331KYNNA.pdf2.CK45-B3DD331KYNNA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CK45-B3DD331KYNNA
Številka dela CK45-B3DD331KYNNA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 330PF 2KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 686136 pcs Podatkovni list 1.CK45-B3DD331KYNNA.pdf2.CK45-B3DD331KYNNA.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.217" Dia (5.50mm) Serija CK45
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor B Radial, Disc
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose