CK45-R3AD392K-NR
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3AD392K-NR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK45-R3AD392K-NR
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 3900PF 1KV RADIAL
Podatkovni listi: CK45-R3AD392K-NR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CK45-R3AD392K-NR
Številka dela CK45-R3AD392K-NR Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 3900PF 1KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4783 pcs Podatkovni list CK45-R3AD392K-NR.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient R
Velikost / dimenzija 0.571" Dia (14.50mm) Serija CK45-RR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 445-2732
CK45R3AD392KNR
delovna temperatura -25°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) Lastnosti High Voltage, Low Dissipation Factor
Stopnja napak - natančen opis 3900pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Zmogljivost 3900pF Aplikacije General Purpose