CKG32KX7S2A475M335AH
TDK CorporationTDK Corporation
CKG32KX7S2A475M335AH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CKG32KX7S2A475M335AH
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 100V X7S SMD
Podatkovni listi: 1.CKG32KX7S2A475M335AH.pdf2.CKG32KX7S2A475M335AH.pdf3.CKG32KX7S2A475M335AH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CKG32KX7S2A475M335AH
Številka dela CKG32KX7S2A475M335AH Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 4.7UF 100V X7S SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.136" (3.45mm) Temperaturni koeficient X7S
Velikost / dimenzija 0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm) Serija MEGACAP, CKG
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 445-7090-2
CKG32KX7S2A475M
CKG32KX7S2A475MT000W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 4.7µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7S Nonstandard SMD Zmogljivost 4.7µF