CLF10040T-331M-H
TDK CorporationTDK Corporation
CLF10040T-331M-H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLF10040T-331M-H
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 700MA 860 MOHM
Podatkovni listi: CLF10040T-331M-H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CLF10040T-331M-H
Številka dela CLF10040T-331M-H Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 330UH 700MA 860 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101335 pcs Podatkovni list CLF10040T-331M-H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm) Ščitenje Shielded
Serija CLF-H Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 445-9591-2
CLF10040T331MH
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.161" (4.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 860 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 860 mOhm Trenutna ocena 700mA
Tok - nasičenost 530mA