CLF6045NIT-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
CLF6045NIT-331M-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLF6045NIT-331M-D
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 490MA 1.1 OHM
Podatkovni listi: 1.CLF6045NIT-331M-D.pdf2.CLF6045NIT-331M-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLF6045NIT-331M-D
Številka dela CLF6045NIT-331M-D Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 330UH 490MA 1.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111064 pcs Podatkovni list 1.CLF6045NIT-331M-D.pdf2.CLF6045NIT-331M-D.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CLF-NI-D
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 490mA 1.1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Trenutna ocena 490mA Tok - nasičenost 360mA