CLF7045NIT-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
CLF7045NIT-331M-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLF7045NIT-331M-D
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 580MA 960 MOHM
Podatkovni listi: 1.CLF7045NIT-331M-D.pdf2.CLF7045NIT-331M-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLF7045NIT-331M-D
Številka dela CLF7045NIT-331M-D Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 330UH 580MA 960 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123754 pcs Podatkovni list 1.CLF7045NIT-331M-D.pdf2.CLF7045NIT-331M-D.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.291" L x 0.276" W (7.40mm x 7.00mm) Ščitenje Shielded
Serija CLF-NI-D Ocene AEC-Q200
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 445-174182-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 580mA 960 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 960 mOhm Max
Trenutna ocena 580mA Tok - nasičenost 500mA