CS45-B2GA681K-GKA
TDK CorporationTDK Corporation
CS45-B2GA681K-GKA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS45-B2GA681K-GKA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 680PF 440VAC RADIAL
Podatkovni listi: 1.CS45-B2GA681K-GKA.pdf2.CS45-B2GA681K-GKA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CS45-B2GA681K-GKA
Številka dela CS45-B2GA681K-GKA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 680PF 440VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 479666 pcs Podatkovni list 1.CS45-B2GA681K-GKA.pdf2.CS45-B2GA681K-GKA.pdf
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija CS45
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 680pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor B Radial, Disc Zmogljivost 680pF