CS65ZU2GA102MYVKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS65ZU2GA102MYVKA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 300VAC Z5U RADIAL
Podatkovni listi: CS65ZU2GA102MYVKA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CS65ZU2GA102MYVKA
Številka dela CS65ZU2GA102MYVKA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1000PF 300VAC Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4187 pcs Podatkovni list CS65ZU2GA102MYVKA.pdf
Napetost - ocenjena 300VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CS
Ocene X1, Y2 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 300VAC Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc Zmogljivost 1000pF