CS80ZU2GA222MYVKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS80ZU2GA222MYVKA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 440VAC Z5U RADIAL
Podatkovni listi: CS80ZU2GA222MYVKA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CS80ZU2GA222MYVKA
Številka dela CS80ZU2GA222MYVKA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 2200PF 440VAC Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5566 pcs Podatkovni list CS80ZU2GA222MYVKA.pdf
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.197" W (8.00mm x 5.00mm) Serija CS
Ocene X1, Y2 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 2200pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc Zmogljivost 2200pF