CS90-E2GA152MYNS
TDK CorporationTDK Corporation
CS90-E2GA152MYNS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS90-E2GA152MYNS
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 1500PF 250VAC RADIAL
Podatkovni listi: CS90-E2GA152MYNS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CS90-E2GA152MYNS
Številka dela CS90-E2GA152MYNS Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1500PF 250VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5376 pcs Podatkovni list CS90-E2GA152MYNS.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient E
Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm) Serija CS
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 445-2423
CS90E2GA152MYNS
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 1500pF ±20% 250V Ceramic Capacitor E Radial, Disc
Zmogljivost 1500pF Aplikacije Safety