FA11NP02A683JNU06
TDK CorporationTDK Corporation
FA11NP02A683JNU06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FA11NP02A683JNU06
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.068UF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 1.FA11NP02A683JNU06.pdf2.FA11NP02A683JNU06.pdf3.FA11NP02A683JNU06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FA11NP02A683JNU06
Številka dela FA11NP02A683JNU06 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.068UF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm) Serija FA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 445-180382-3
FA11NP02A683JNU06-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.068µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 0.068µF