FA18C0G2A103JRU06
TDK CorporationTDK Corporation
FA18C0G2A103JRU06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FA18C0G2A103JRU06
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 10NF 100V C0G/NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 1.FA18C0G2A103JRU06.pdf2.FA18C0G2A103JRU06.pdf3.FA18C0G2A103JRU06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FA18C0G2A103JRU06
Številka dela FA18C0G2A103JRU06 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 10NF 100V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) Serija FA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 445-175393-3
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 10000pF