FA22NP01H154JNU06
TDK CorporationTDK Corporation
FA22NP01H154JNU06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FA22NP01H154JNU06
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.15UF 50V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: FA22NP01H154JNU06.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FA22NP01H154JNU06
Številka dela FA22NP01H154JNU06 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.15UF 50V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4298 pcs Podatkovni list FA22NP01H154JNU06.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.177" W (7.50mm x 4.50mm) Serija FA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.15µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 0.15µF