FA26C0G2J181JNU06
TDK CorporationTDK Corporation
FA26C0G2J181JNU06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FA26C0G2J181JNU06
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 180PF 630V C0G RADIAL
Podatkovni listi: 1.FA26C0G2J181JNU06.pdf2.FA26C0G2J181JNU06.pdf3.FA26C0G2J181JNU06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FA26C0G2J181JNU06
Številka dela FA26C0G2J181JNU06 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 180PF 630V C0G RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 630V
Toleranca 180pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm) Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm)
Serija FA RoHS Status Tape & Box (TB)
Ripple Current - nizka frekvenca Automotive Ocene AEC-Q200
Polarizacija Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Številka izdelka proizvajalca FA26C0G2J181JNU06
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak Formed Leads - Kinked
Razširjen opis 180pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 180PF 630V C0G RADIAL