FA28NP01H331JNU06
TDK CorporationTDK Corporation
FA28NP01H331JNU06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FA28NP01H331JNU06
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 1.FA28NP01H331JNU06.pdf2.FA28NP01H331JNU06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FA28NP01H331JNU06
Številka dela FA28NP01H331JNU06 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 609331 pcs Podatkovni list 1.FA28NP01H331JNU06.pdf2.FA28NP01H331JNU06.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) Serija FA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 445-180776-3
FA28NP01H331JNU06-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 330pF