FG18C0G2A682JRT06
TDK CorporationTDK Corporation
FG18C0G2A682JRT06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FG18C0G2A682JRT06
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 6800PF 100V C0G RADIAL
Podatkovni listi: 1.FG18C0G2A682JRT06.pdf2.FG18C0G2A682JRT06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FG18C0G2A682JRT06
Številka dela FG18C0G2A682JRT06 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 6800PF 100V C0G RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 453025 pcs Podatkovni list 1.FG18C0G2A682JRT06.pdf2.FG18C0G2A682JRT06.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) Serija FG
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 445-174871-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 6800pF