FG18X7R2A222KNT06
TDK CorporationTDK Corporation
FG18X7R2A222KNT06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FG18X7R2A222KNT06
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FG18X7R2A222KNT06.pdf2.FG18X7R2A222KNT06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FG18X7R2A222KNT06
Številka dela FG18X7R2A222KNT06 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1243915 pcs Podatkovni list 1.FG18X7R2A222KNT06.pdf2.FG18X7R2A222KNT06.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) Serija FG
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 445-180823-3
FG18X7R2A222KNT06-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 2200pF