FG26C0G2J271JNT06
TDK CorporationTDK Corporation
FG26C0G2J271JNT06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FG26C0G2J271JNT06
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 270PF 630V C0G RADIAL
Podatkovni listi: 1.FG26C0G2J271JNT06.pdf2.FG26C0G2J271JNT06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FG26C0G2J271JNT06
Številka dela FG26C0G2J271JNT06 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 270PF 630V C0G RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1072707 pcs Podatkovni list 1.FG26C0G2J271JNT06.pdf2.FG26C0G2J271JNT06.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm) Serija FG
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 445-173414
445-173414-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 270pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 270pF