FK11X7R1H475K
TDK CorporationTDK Corporation
FK11X7R1H475K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FK11X7R1H475K
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FK11X7R1H475K.pdf2.FK11X7R1H475K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FK11X7R1H475K
Številka dela FK11X7R1H475K Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 4.7UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 189211 pcs Podatkovni list 1.FK11X7R1H475K.pdf2.FK11X7R1H475K.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm) Serija FK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 445-8265
FK11X7R1H475KR020
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.7µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose