FK14X7R2A152K
TDK CorporationTDK Corporation
FK14X7R2A152K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FK14X7R2A152K
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 1500PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FK14X7R2A152K.pdf2.FK14X7R2A152K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FK14X7R2A152K
Številka dela FK14X7R2A152K Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1500PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 401057 pcs Podatkovni list 1.FK14X7R2A152K.pdf2.FK14X7R2A152K.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm) Serija FK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 445-4298
FK14X7R2A152KN020
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1500pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 1500pF Aplikacije General Purpose