FK14X7R2E103K
TDK CorporationTDK Corporation
FK14X7R2E103K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FK14X7R2E103K
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 250V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FK14X7R2E103K.pdf2.FK14X7R2E103K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FK14X7R2E103K
Številka dela FK14X7R2E103K Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 10000PF 250V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 800548 pcs Podatkovni list 1.FK14X7R2E103K.pdf2.FK14X7R2E103K.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm) Serija FK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 445-4314
FK14X7R2E103KN020
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose