FK16X5R1C335K
TDK CorporationTDK Corporation
FK16X5R1C335K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FK16X5R1C335K
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 3.3UF 16V X5R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FK16X5R1C335K.pdf2.FK16X5R1C335K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FK16X5R1C335K
Številka dela FK16X5R1C335K Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 3.3UF 16V X5R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 499819 pcs Podatkovni list 1.FK16X5R1C335K.pdf2.FK16X5R1C335K.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm) Serija FK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 445-5336
FK16X5R1C335KN020
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3.3µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R Radial
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose