FK16X7R2A684K
TDK CorporationTDK Corporation
FK16X7R2A684K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FK16X7R2A684K
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.68UF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FK16X7R2A684K.pdf2.FK16X7R2A684K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FK16X7R2A684K
Številka dela FK16X7R2A684K Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.68UF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 321770 pcs Podatkovni list 1.FK16X7R2A684K.pdf2.FK16X7R2A684K.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm) Serija FK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 445-8369
FK16X7R2A684KN020
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.68µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije General Purpose