FK22X7R1C156M
TDK CorporationTDK Corporation
FK22X7R1C156M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FK22X7R1C156M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 15UF 16V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FK22X7R1C156M.pdf2.FK22X7R1C156M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FK22X7R1C156M
Številka dela FK22X7R1C156M Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 15UF 16V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139128 pcs Podatkovni list 1.FK22X7R1C156M.pdf2.FK22X7R1C156M.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.157" W (7.50mm x 4.00mm) Serija FK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 445-8478
FK22X7R1C156MR000
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 15µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 15µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FK22X5R1E226M
FK22X5R1E226M
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: CAP CER 22UF 25V X5R RADIAL
Na zalogi: 103494 pcs
Prenesi: FK22X5R1E226M.pdf
RFQ
FK22X7R1C226MR006
FK22X7R1C226MR006
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: CAP CER 22UF 16V X7R RADIAL
Na zalogi: 4614 pcs
Prenesi: FK22X7R1C226MR006.pdf
RFQ
FK22X7R1C156MR006
FK22X7R1C156MR006
Opis: CAP CER 15UF 16V X7R RADIAL