FK22X7R2E334K
TDK CorporationTDK Corporation
FK22X7R2E334K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FK22X7R2E334K
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.33UF 250V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FK22X7R2E334K.pdf2.FK22X7R2E334K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FK22X7R2E334K
Številka dela FK22X7R2E334K Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.33UF 250V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109201 pcs Podatkovni list 1.FK22X7R2E334K.pdf2.FK22X7R2E334K.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.157" W (7.50mm x 4.00mm) Serija FK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 445-4288
FK22X7R2E334KN000
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.33µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FK22X7R2E334KN006
FK22X7R2E334KN006
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: CAP CER 0.33UF 250V X7R RADIAL