FK24C0G2A182J
TDK CorporationTDK Corporation
FK24C0G2A182J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FK24C0G2A182J
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 1800PF 100V C0G RADIAL
Podatkovni listi: 1.FK24C0G2A182J.pdf2.FK24C0G2A182J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FK24C0G2A182J
Številka dela FK24C0G2A182J Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1800PF 100V C0G RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 709446 pcs Podatkovni list 1.FK24C0G2A182J.pdf2.FK24C0G2A182J.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.177" W (5.50mm x 4.50mm) Serija FK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 445-4337
FK24C0G2A182JN000
FK24COG2A182J
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1800pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 1800pF Aplikacije General Purpose