FK24X5R1C155K
TDK CorporationTDK Corporation
FK24X5R1C155K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FK24X5R1C155K
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 1.5UF 16V X5R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FK24X5R1C155K.pdf2.FK24X5R1C155K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FK24X5R1C155K
Številka dela FK24X5R1C155K Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1.5UF 16V X5R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 645815 pcs Podatkovni list 1.FK24X5R1C155K.pdf2.FK24X5R1C155K.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm) Serija FK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 445-8499
FK24X5R1C155KN000
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1.5µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R Radial
Zmogljivost 1.5µF Aplikacije General Purpose