FK26C0G1H223J
TDK CorporationTDK Corporation
FK26C0G1H223J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FK26C0G1H223J
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 50V C0G RADIAL
Podatkovni listi: 1.FK26C0G1H223J.pdf2.FK26C0G1H223J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FK26C0G1H223J
Številka dela FK26C0G1H223J Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.022UF 50V C0G RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 445110 pcs Podatkovni list 1.FK26C0G1H223J.pdf2.FK26C0G1H223J.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm) Serija FK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 445-4752
FK26C0G1H223JN000
FK26COG1H223J
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.022µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije General Purpose