GLCR2012T2R2M-HC
TDK CorporationTDK Corporation
GLCR2012T2R2M-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GLCR2012T2R2M-HC
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 600MA 200 MOHM
Podatkovni listi: GLCR2012T2R2M-HC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GLCR2012T2R2M-HC
Številka dela GLCR2012T2R2M-HC Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 600MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5784 pcs Podatkovni list GLCR2012T2R2M-HC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Shielded Serija GLCR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 445-3625-2 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.053" (1.35mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 200 mOhm 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Trenutna ocena 600mA
Tok - nasičenost 375mA