GLFR2012T470M-LR
TDK CorporationTDK Corporation
GLFR2012T470M-LR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GLFR2012T470M-LR
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 47UH 230MA 1.38 OHM
Podatkovni listi: GLFR2012T470M-LR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GLFR2012T470M-LR
Številka dela GLFR2012T470M-LR Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 47UH 230MA 1.38 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4021 pcs Podatkovni list GLFR2012T470M-LR.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Shielded Serija GLFR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 445-3616-2 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Induktivnost 47µH Višina - sedež (maks.) 0.053" (1.35mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 47µH Shielded Wirewound Inductor 230mA 1.38 Ohm 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.38 Ohm Trenutna ocena 230mA
Tok - nasičenost 50mA