IFL16-030EB300X200
TDK CorporationTDK Corporation
IFL16-030EB300X200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IFL16-030EB300X200
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FLEXIBLE NOISE SUPPRESION SHEETS
Podatkovni listi: 1.IFL16-030EB300X200.pdf2.IFL16-030EB300X200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IFL16-030EB300X200
Številka dela IFL16-030EB300X200 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FLEXIBLE NOISE SUPPRESION SHEETS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7529 pcs Podatkovni list 1.IFL16-030EB300X200.pdf2.IFL16-030EB300X200.pdf
Premer 7.87" (200mm) Tip Absorbing Sheet
Debelina - na splošno 0.001" (0.03mm) Oblika Sheet
Serija IFL Druga imena 445-174667
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 11.81" (300mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant