LGJ12575TS-331M1R0-H
TDK CorporationTDK Corporation
LGJ12575TS-331M1R0-H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGJ12575TS-331M1R0-H
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.1A 340 MOHM
Podatkovni listi: LGJ12575TS-331M1R0-H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGJ12575TS-331M1R0-H
Številka dela LGJ12575TS-331M1R0-H Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 330UH 1.1A 340 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18652 pcs Podatkovni list LGJ12575TS-331M1R0-H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) Ščitenje Shielded
Serija LGJ Ocene AEC-Q200
Q @ Frek - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Nonstandard Druga imena 445-15043-6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 340 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 340 mOhm
Trenutna ocena 1.1A Tok - nasičenost 1A