LGJ7045TS-3R3M2R2-H
TDK CorporationTDK Corporation
LGJ7045TS-3R3M2R2-H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGJ7045TS-3R3M2R2-H
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 2.3A 28 MOHM SMD
Podatkovni listi: LGJ7045TS-3R3M2R2-H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGJ7045TS-3R3M2R2-H
Številka dela LGJ7045TS-3R3M2R2-H Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 3.3UH 2.3A 28 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52591 pcs Podatkovni list LGJ7045TS-3R3M2R2-H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) Ščitenje Shielded
Serija LGJ Ocene AEC-Q200
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 445-14996-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 2.3A 28 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 28 mOhm
Trenutna ocena 2.3A Tok - nasičenost 2.2A